Porsche Design

Elegancja i prestiż wyznacza naszą codzienną modę. Każdy dodatek do stroju zarówno codziennego, jak i na specjalną okazję powinien być idealnie do niego dopasowany. Spośród wszystkich dodatków specjalnym zainteresowaniem od lat cieszą się okulary. W naszym asortymencie każdy klient znajdzie idealny model oprawek dla siebie. Polecamy okulary Porsche Design - zarówno modele przeciwsłoneczne, które rewelacyjnie sprawdzą się w upalne lato lub słoneczną zimę, jak i oprawki do szkieł korekcyjnych. Nasza propozycja to nowoczesne, designerskie modele projektowane przez najlepszych znawców mody, wśród których znajdziesz wersje dla kobiet, mężczyzn, a także unisex. Wysoki poziom komfortu podczas noszenia sprawi, że zapomnisz o nieprzyjemnym uciskaniu boków głowy czy nasady nosa przez noski.

Poznaj najlepsze okulary Porsche Design

Oprawki Porsche Design zostały wykonane z pełną dbałością o najmniejszy szczegół. Doskonale dopasowane do potrzeb klienta sprawdzają się zarówno w praktycznym użytkowaniu, zachwycając swoją wygodą podczas noszenia oraz wyglądem urzekającym elegancją i pomysłowością. Starannie dobrane materiały do produkcji oprawek wpływają bezpośrednio na ich wytrzymałość, dzięki której będziesz mógł cieszyć się pięknymi oprawkami przez wiele lat. Nie tracą swoich kolorów, nie płowieją i są odporne na otarcia oraz mechaniczne uszkodzenia. W naszych salonach w Poznaniu znajdziesz bryle Porsche Design, a w dodatku możesz dowolnie wymieniać szkła i dopasować je do Twoich prywatnych potrzeb. Oferta dotyczy oprawek zarówno dla pań, jak i panów. Dopasowane są pod względem komfortu noszenia oraz ułożenia na twarzy, aby w idealny sposób podkreślały jej rysy, a także oczy.

Okulary przeciwsłoneczne Porsche Design i nie tylko

Wybierając poszczególne dodatki do swojej garderoby, starasz się dopasować je stylem oraz kolorem. Oprawki Porsche Design to bardzo szeroki wybór oprawek zarówno do okularów przeciwsłonecznych, jak i szkieł poprawiających wadę wzroku. Proponujemy modele, które będą doskonale pasowały zarówno do garnituru oraz eleganckich sukienek, jak i codziennych kreacji w postaci spodni czy spódnic. W katalogu sklepu znajdziesz duże, okrągłe oprawki lub doskonale pasujące do drobnych twarzy - małe i prostokątne. Nie brakuje oprawek grubych, mocno odznaczających się na twarzy, jak również bez oprawek wokół samych szkieł. Bryle Porsche Design możesz przymierzyć w naszych salonach Bloch Optyk w Poznaniu i od razu uzyskać soczewki do okularów korekcyjnych. Na miejscu dopasujemy je do oprawek Porsche Design, aby idealnie komponowały się z całością. Okulary przeciwsłoneczne, jakie możesz nabyć w naszym salonie, odznaczają się ciekawym zabarwieniem szkła, różną wielkością oraz odmiennymi kształtami. Nawet najbardziej wymagający klient znajdzie tu model dla siebie!