Okulary Chloe

Okulary i oprawki Chloe są wyjątkowo oryginalne, a przy tym — subtelne i kobiece. Pomimo że nie są wcale grube i szerokie, przyciągają wzrok. Wybierając bryle Chloe, masz gwarancję, że będziesz wyglądać niebanalnie, a zarazem bardzo stylowo i elegancko. Marka Chloe słynie z oprawek oraz okularów przeciwsłonecznych o bardzo nietypowych kształtach. Są nietuzinkowe, a przy tym wcale nieprzesadnie ekstrawaganckie. Oprawy i okulary Chloe utrzymane są zwykle w delikatnej, spokojnej kolorystyce. Nawet jeżeli nie są to kolory jasne, nie należą do krzykliwych, a zatem są wśród nich czerń, brązy czy na przykład fiolety. Oprawki Chloe wykonywane są z największą dbałością o każdy szczegół. Szczególnie widoczne jest to w przypadku licznych oprawek do okularów przeciwsłonecznych Chloe.

Oprawki Chloe do okularów korekcyjnych

Te oprawki oferujemy zarówno jako oprawki z tworzywa sztucznego, jak i z metalu. Jasne, półprzezroczyste oprawki Chloe do okularów korekcyjnych utrzymane są w zimnych lub ciepłych barwach. Właściwie wszystkie ich modele nie są jednolite, ale łączą w sobie różne barwy i ich odcienie. Na przykład wyraziste, czarne oprawki wzbogacone są o akcenty złote. Nie wszystkie oprawki Chloe do okularów korekcyjnych są tak kontrastowe. Wiele spośród nich wyróżniają jednak delikatne, dekoracyjne ornamenty, choćby na zausznikach. Ponadto do oryginalnych rozwiązań w zakresie projektów oprawek Chloe oraz okularów przeciwsłonecznych tej marki należą oprawki sześciokątne. Pomimo pozornie ostrych, geometrycznych konturów są bardzo subtelne. Jeżeli mimo wszystko taki kształt Cię nie przekonuje, Chloe oferuje także oprawki o klasycznych, łagodnych konturach. Są one wyraźnie zaokrąglone. Tymczasem przyglądając się przeciwsłonecznym okularom Chloe, od razu można zauważyć ich unikalny charakter.

Okulary przeciwsłoneczne Chloe

Ten rodzaj okularów Chloe to naprawdę wyszukane wzory. Warto zwrócić uwagę na modele przeciwsłoneczne w prostych oprawach o neutralnej barwie. Ich szkła oraz część oprawy bezpośrednio je obejmująca mają kształt dwóch „odwróconych bokiem” serc. Większość modeli przeciwsłonecznych okularów Chloe charakteryzuje się tym, że ich metalowe oprawy wykraczają nieco poza granicę szkieł, pozostawiając pustą przestrzeń pomiędzy szkłami a drucianą oprawką lub odwrotnie: metalowe oprawy pokrywają brzegi szkieł, nieco w głąb tych ostatnich. Oprócz tego przeciwsłoneczne okulary Chloe mają zwykle bardzo ozdobne zauszniki, chociażby falowane albo ozdobione koralikami. Różnego rodzaju wzory, na przykład plecione, ale także szereg innych, jakie tworzą w wielu przypadkach metalowe oprawki Chloe wokół szkieł okularów, zwłaszcza przeciwsłonecznych, czynią je naprawdę unikatowymi i niecodziennymi. Jeżeli zatem szukasz okularów eleganckich, luksusowych, stonowanych, a przy tym odróżniających się od większości spotykanych u innych osób, postaw koniecznie na markę Chloe! Fascynujące bryle Chloe znajdziesz naturalnie na blochoptyk.pl!