Okulary Bloch

Bloch Optyk wprowadza do sprzedaży okulary własnej marki. Oprawki Bloch zaprojektowane zostały zgodnie z minimalistycznym, choć niebanalnym nurtem, z myślą o osobach lubiących klasykę w nietuzinkowym wydaniu. Prosta, surowa forma opraw metalowych wcale nie musi oznaczać braku “charakteru”. Staraliśmy się nadać oprawom własnego projektu nienachalnie fantazyjne formy i ciekawe zdobienia. Oprawki Bloch charakteryzują się ciekawymi kształtami zarówno wokół samej soczewki, jak i w przypadku zauszników, na których również umieściliśmy subtelne elementy zdobnicze. Zadbaliśmy o każdy, najmniejszy nawet szczegół, aby nasze autorskie oprawy wyróżniały się elegancją i wysublimowaną formą połączoną z zaskakującymi detalami pod względem kształtu czy koloru.

Modne oprawki metalowe

Okulary marki Bloch zaprojektowane zostały według najnowszych trendów modowych. Od pewnego czasu obserwujemy duże zainteresowanie oprawkami metalowymi wśród naszych klientek oraz klientów. Ten trend stanowi powrót do klasyki z początków optyki. Metalowe oprawki są delikatne, nieduże i zazwyczaj cienkie, a my staramy się, aby były również lekkie i komfortowe w codziennym użytkowaniu. W ofercie posiadamy oprawki wykonane z materiałów nierdzewnych. Wśród autorskich projektów znajdują się również okulary w czerwonych oprawkach dla osób lubiących kolorowe, ale gustowne dodatki.

Okulary Bloch - elegancja w nowoczesnym stylu

Projektując oprawy do naszych autorskich okularów, staraliśmy się wyważyć proporcje pomiędzy elegancją a efektownymi detalami, aby każdy klient mógł znaleźć oprawki idealne dla siebie, niezależnie od tego, jaki styl ubioru preferuje na co dzień. Okulary Bloch sprawdzą się idealnie zarówno wśród osób ceniących sobie klasyczne i eleganckie rozwiązania, jak i naszych rodzimych Poznaniaków, nierzadko wybierających nieco bardziej fantazyjne bryle. Bloch Optyk funkcjonuje na rynku poznańskim już od 1995 roku - doskonale więc znamy różnorodne gusta naszych klientów. Wprowadzając do sprzedaży autorskie projekty, postawiliśmy sobie za nadrzędny cel połączenie różnych oczekiwań pod wspólnym, charakterystycznym szyldem.

Bloch - okulary damskie i męskie

W ofercie Bloch Optyk znajdują się projekty oprawek zarówno damskich, męskich, jak i uniwersalnych (unisex). Typowo kobiece wyróżniają się charakterystycznymi zdobieniami, przypominającymi złoty łańcuszek nad górną oprawą soczewki. Panom ceniącym klasykę i minimalistyczne rozwiązania zadedykowaliśmy proste, prostokątne oprawy w ciemnych barwach. Doskonale jednak zdajemy sobie sprawę, że najważniejszy w doborze okularów jest kształt idealnie dopasowany do kształtu twarzy. Wśród autorskich projektów znajdują się zatem oprawy owalne, trójkątne, geometryczne czy tzw. kocie oczy. Wierzymy, że oprawki Bloch znajdą uznanie wśród naszych klientów, niezależnie od ich płci czy upodobań stylistycznych.