Okulary Carrera

To marka oprawek oraz okularów przeciwsłonecznych przeznaczonych zdecydowanie dla panów. Wyraziste, oryginalne oprawki Carrera podkreślają zdecydowany, stanowczy charakter ich użytkowników. Są wśród nich także modele nieco bardziej stonowane, jednak to właśnie te wyraziste, kontrastowe są dla marki Carrera najbardziej charakterystyczne. Wielu panów jest bardzo konsekwentnych w wyborze oprawek, stawiając wyłącznie na modele proste, eleganckie, jednak być może przyszedł czas zmienić je właśnie na takie z charakterem? Okulary przeciwsłoneczne Carrera tudzież oprawki do okularów korekcyjnych tego producenta świetnie komponują się zarówno z koszulą i garniturem, jak i ze skórzaną kurtką. Oryginalne bryle Carrera pasują właściwie do każdego typu męskich stylizacji. Odnajdziesz się w nich na biznesowym spotkaniu, na przyjęciu i kiedy jesteś ubrany całkowicie na sportowo. Wyjątkowo uniwersalne oprawki Carrera nie są przy tym banalne.

W sportowym stylu

Zdecydowana większość okularów oraz oprawek Carrera ma właśnie powyższe cechy. Wśród nich znajdują się również nietuzinkowe modele. Dotyczy to w szczególności niektórych okularów przeciwsłonecznych Carrera. Na przykład te z pomarańczowymi szkłami, wykraczającymi nieco poza obręb ich niepozornych oprawek, na pewno wyróżnią Cię w tłumie. To bardzo ekstrawagancki model, który zainteresuje zwłaszcza mężczyzn pewnych siebie, przebojowych i otwartych. Jeżeli nie chcesz wyróżniać się aż tak mocno, ale jednak zostać zauważonym, to przeciwsłoneczne okulary Carrera z zielonymi szkłami oraz zielonymi końcówkami zauszników są właśnie dla Ciebie. Sportowy styl nie wyklucza elegancji, szczególnie jeśli chodzi o oprawki do okularów korekcyjnych marki Carrera. Właśnie w sportowym stylu utrzymane są dwukolorowe oprawki Carrera czarno-czerwone. W zależności od kształtu twarzy oraz innych, istotnych parametrów panowie mają do wyboru ich wersję z prostokątnymi albo z zaokrąglonymi konturami.

Cętkowane albo gładkie

Bardzo ciekawą propozycją są eleganckie oprawki Carrera o czerwonych zausznikach i cętkowanym froncie. Są mocno zaokrąglone, a przy tym grube, wyraziste. Ten intrygujący model będzie prawdopodobnie dla wielu mężczyzn, choć nie dla wszystkich, wyborem idealnym. Jeżeli ten specyficzny wzór jest dla Ciebie zbyt zdecydowany i odważny, sięgnij po oprawki Carrera w innym kształcie. Nadal są wśród nich bardzo wyraziste oprawy, ale już nie tak ekstrawaganckie. Okulary przeciwsłoneczne Carrera na blochoptyk.pl mają bardzo mocno zróżnicowane kolorystycznie szkła, a także kształty opraw. Pozwalają zatem zmieniać styl i wizerunek na wiele sposobów za pomocą jednego, niewielkiego gadżetu. Okulary Carrera to po prostu okulary dla prawdziwych mężczyzn, którzy cenią oryginalność, a w jej ramach — elegancję i luz zarazem. Zamów na blochoptyk.pl i sprawdź, jak odnajdujesz się w wyjątkowych oprawkach marki Carrera!