Okulary Mau Jim

Maui Jim to oprawki zainspirowane ostrym słońcem Hawajów. Gama okularów przeciwsłonecznych została wymyślona po to, aby wyeliminować nadmiar światła docierającego do soczewek bez zniekształcania bogactwa kolorów obecnych na wyspach. Udało się to osiągnąć dzięki specjalnej technologii i dziś każdy może cieszyć się nowoczesnymi, praktycznymi i wygodnymi okularami! Są one dostępne również w wersji korekcyjnej. Soczewka PolarizedPlus2 eliminuje 99,9% odblasków i w 100% blokuje szkodliwe promieniowanie UV, co jest bardzo ważne dla zdrowia. Mamy również bardzo ważną wiadomość dla osób dużo pracujących przed ekranem komputera. Okulary Mau Jim neutralizują 95% promieniowania niebieskiego, co przyczyni się do lepszego zasypiania (światło monitora i ekranu telefonu jest częstą przyczyną bezsenności). Co ważne, wszystko bez zniekształcania barw! Jest to możliwe dzięki nowoczesnej technologii nakładania warstw na soczewce. Połączenie metalu i octanu tworzy ciekawe, wygodne w noszeniu oprawki. Radzimy wybierać szkła z filtrem UV minimum 400 oraz antyrefleksem. Wtedy oprawki Maui Jim można będzie nosić praktycznie wszędzie: na wakacjach, zimowych wyjazdach czy na co dzień.

Idealne bryle Mau Jim

Każda osoba podczas wyboru okularów Mau Jim powinna uwzględniać kilka ważnych czynników:

  • szkła. Dzięki specjalnej technologii, filtrowi UV oraz antyrefleksowi oprawki Maui Jim są bardzo komfortowe w noszeniu;
  • oprawki. Są różnej wielkości, mają różne kształty i kolory. Dzięki temu można dobrać je w zależności od wielkości i kształtu twarzy oraz typu urody. Rozmiar również ma znaczenie. Zbyt małe oprawki będą spadać, a zauszniki nieestetycznie rozchodzić się na boki. Z kolei zbyt duże dadzą karykaturalny, przerysowany efekt. Okulary to przecież nie jest jedynie praktyczny dodatek, ale też modny gadżet poprawiający wygląd;
  • zauszniki oraz noski. Ich rozmiar i rozstaw mają kluczowe znaczenie. Dzięki nim oprawki Maui Jim trzymają się na nosie nawet podczas czytania czy porannego joggingu.

Biorąc te wszystkie czynniki pod uwagę, można wybrać takie okulary Maui Jim, które spełnią wszystkie oczekiwania.

Dla zdrowia i urody

Dobrze dobrane okulary dodają szyku i urody. Niektóre osoby będą w nich wyglądać lepiej niż bez! To ważne, gdyż noszenie szkieł korekcyjnych i przeciwsłonecznych ma duże znaczenie. Chroni przed pogłębianiem się wady wzroku, tym samym podnosi komfort życia. Dzięki nim można zadawać szyku na plaży czy w modnej kawiarni i jednocześnie zadbać o oczy. Oprócz okularów producent dostarczy również eleganckie etui oraz ściereczkę do czyszczenia. Wystarczy schować taki zestaw do torebki lub plecaka, by zawsze cieszyć dobrą widocznością, a przy tym atrakcyjną stylizacją!