Okulary Dior

Marki Dior nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Zarówno okulary korekcyjne Dior, jak i przeciwsłoneczne są cenione na całym świecie. Jedna z najsłynniejszych marek mody nie mogła przecież pominąć tak ważnego elementu stroju, jakim są okulary. Współczesne damskie okulary Dior przeciwsłoneczne nawiązują często do lat 50. oraz trendów charakterystycznych dla innych dekad minionego stulecia. Są przy tym wyjątkowo ozdobne. Ich zauszniki w wielu modelach są bardzo szerokie bądź cechują się pokaźną przednią częścią — najbardziej widoczną po bokach twarzy. Okulary Dior w sklepie blochoptyk.pl to propozycje zarówno dla pań, jak i panów. W przypadku modeli korekcyjnych oraz przeciwsłonecznych są o wiele subtelniejsze.

Okulary przeciwsłoneczne Dior

Wspomniane już damskie okulary Dior przeciwsłoneczne to różnorodność stylów. Właściwie wszystkie spośród nich to nieśmiertelna klasyka. Duże, szerokie oprawy ze wzorami w kolorze złotym na szerokich zausznikach posiadają bardzo wyraźny, złoty napis: Christian Dior. Część spośród modeli okularów Dior opatrzona jest logiem w jego skróconej formie, czyli: CD. Wszystkie modele przeciwsłonecznych okularów tej marki, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, są wybitnie szykowne. Chociaż w kwestii opraw Dior stawia na klasykę i tradycję, to biorąc pod uwagę modele przeciwsłoneczne, można wybierać pomiędzy różnymi kolorami szkieł. Znajdziesz tutaj zarówno optymistyczne, różowe okulary, jak i w odcieniu głębokiej zieleni.

Korekcyjne okulary Dior

Oprawki do okularów korekcyjnych Dior oferowane przez blochoptyk.pl to kwintesencja klasyki. Możesz wybierać wśród różnych, ponadczasowych kształtów, począwszy od charakterystycznych, idealnie okrągłych, drucianych lennonek, po bardziej lub mniej zaokrąglone na krańcach oprawy otaczające szersze szkła. Damskie okulary korekcyjne Dior utrzymane są w uniwersalnej kolorystyce: czerni, bieli, odcieniach różu lub beżu, a ponadto — oprawy w pełni metalowe występują w kolorze złotym lub srebrnym.

Niezależnie od tego czy szukasz damskich, czy też męskich okularów, warto zwrócić uwagę na kultowe już oprawki Dior. Wytwarzane są wyłącznie ręcznie i tylko w jednym kraju świata — w Japonii. Co jeszcze czyni je wyjątkowymi? Otóż cały proces ręcznej produkcji oprawek Dior składa się aż z 320 kroków! Ich wytwórcy, aby samodzielnie wykonywać całe oprawki od A, do Z, szkolą się w tym zakresie nawet kilka dekad, natomiast wykonanie pojedynczej oprawki w całości trwa wiele miesięcy, nawet długo ponad pół roku. Surowce używane podczas tworzenia tych niewątpliwych małych dzieł sztuki użytkowej to głównie tytan oraz złoto. Są zatem bardzo szlachetne i wytrzymałe. Oprawki Dior również utrzymane są w bardzo prostym, eleganckim i przede wszystkim ponadczasowym stylu. Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem na blochoptyk.pl