Okulary Gucci

Znany na całym świecie dom mody Gucci od lat kształtuje trendy. Słynie z niesamowitej kreatywności, innowacji i włoskiego rzemiosła, które mimo upływu lat wciąż pozostaje na najwyższym poziomie. Marka została założona w 1921 roku we Florencji. Kolejni dyrektorzy mody, przejmując inicjatywę, tworzą zgodnie z wizją Gucci, który śmiało podążał za nowoczesnością. Utalentowany Alessandro Michele chętnie wraca do przeszłości, miksując projekty ze współczesnymi trendami. Ponadczasowe detale jeszcze bardziej wyróżniają niepowtarzalną wizję, która wywodzi się z młodości, koloru i magii. Okulary Gucci najlepiej dopełniają charyzmę wyjątkowych projektów, gdzie luksus przenika się z kreatywnością, innowacją oraz artystycznym kunsztem. Modele wyróżniają się detalami, przez co zyskują na indywidualności. W naszej ofercie nie brakuje ponadczasowych projektów, ale uwagę coraz częściej przykuwają ekstrawaganckie rozwiązania. Kolorowe szkiełka, nietuzinkowe oprawki Gucci z fantazyjnymi zagięciami i nieprzeciętny sposób łączenia materiałów to tylko niewiele z cech wyróżniających projekty włoskiego domu mody.

Eleganckie i stylowe okulary korekcyjne Gucci

Uosobienie włoskiej elegancji, stylu i wysokiej jakości zapewnia dobór okularów, które mimo upływu lat wciąż pozostaną doskonałym wyborem. Charakterystyczne logo, wędzidło i kolorystyka w czerwono-zielone pasy została również przeniesiona na akcesoria Gucci. W projektach nie brakuje propozycji dla miłośniczek klasyki, prostoty i ekstrawagancji. W ofercie Gucci okulary korekcyjne znajdą pewne siebie bizneswoman, romantyczki i buntowniczki. Uwodzicielskie, seksowne kształty podkreślone nietuzinkowymi oprawkami przykuwają uwagę. Zdecydowanie są uwielbiane przez współczesne kobiety, które chętnie wybierają mocne, dominujące dodatki, podkreślające indywidualny styl. Zainteresowaniem cieszą się propozycje ze złotymi, metalowymi oprawkami. Kanciaste kształty to zdecydowanie znak rozpoznawczy, wyróżniający bryle Gucci na tle propozycji od innych domów mody. Nie brakuje również klasyki, która, podobnie jak inne modele, została spersonalizowana barwami i detalami zgodnymi z DNA marki.

Ponadczasowe okulary Gucci

Okulary Gucci kochają gwiazdy od początku istnienia marki. Audrey Hepburn, Grace Kelly, Angelina Jolie i Jay-Z chętnie sięgają po propozycje z włoskiego domu mody, doceniając kunszt i niesamowitą jakość. Pełne wdzięku, seksowne, zadziorne oprawki Gucci skutecznie dodają nutki elegancji i klasy. Są ozdobą samą w sobie, dlatego niejednokrotnie dopełniają charakter całej stylizacji. Duże kształty wprowadzają nieco tajemniczości. Nieco bardziej minimalistyczne projekty sprostają oczekiwaniom miłośników biznesowego looku. Kultowy model GG1622S to kwintesencja niebywałej elegancji. Z kolei oprawki Gucci w zwierzęce printy ożywią każdy outfit, wprowadzając mocny akcent kontrolowanej ekstrawagancji. Okulary jako część stroju mogą sprawić, że ponadczasowy ubiór zyska na niebanalności, tak cenionej w świecie mody.