Okulary Carolina Herrera

Wybór oprawek do okularów zawsze jest bardzo ważną decyzją, zwłaszcza w przypadku eleganckich, wysublimowanych kobiet. Bez względu na to czy chodzi o okulary korekcyjne, czy przeciwsłoneczne, nadające nutki tajemniczości każdej z ich posiadaczek, oprawki Carolina Herrera okażą się bardzo kobiece, subtelne, a zarazem - nietuzinkowe. Do wyboru panie mają wyraziste, szerokie oprawki lub modele cienkie, metalowe. Wszystkie spośród nich wyróżnia nieoczywista kolorystyka, dzięki której są wyjątkowe na tle wielu jednokolorowych modeli innych marek. Oprawki Carolina Herrera charakteryzują się między innymi tym, że wiele z nich łączy w sobie w niebanalny sposób barwy ciepłe i zimne. Sprawia to, że dobrze harmonizują ze strojami w różnych kolorach oraz z wieloma typami urody. Ponadto po oprawki i okulary proponowanej marki sięgają klientki w różnym wieku.

Duże czy małe oprawki?

Oprawki Carolina Herrera są naprawdę wyjątkowe. Mają ogromne znaczenie zwłaszcza w przypadku okularów korekcyjnych, stanowiących właściwie jeden z najważniejszych dodatków towarzyszących noszącym je osobom. Doświadczeni pracownicy salonów optycznych potrafią już na pierwszy rzut oka ocenić, jaki kształt oprawek jest najbardziej korzystny pod względem wizualnym dla danej osoby, czyli po prostu - który z nich pasuje do konkretnych rysów twarzy. Ich dobór zależy zatem nie tylko od gustu i temperamentu właścicielki, ale przede wszystkim od proporcji jej twarzy.

Zasadniczo wyróżniamy kilka podstawowych kształtów twarzy: okrągłą, owalną, kwadratową i trójkątną. To zaledwie wstępna selekcja, jednak pozwala zawęzić krąg poszukiwań odnośnie tego, czy okulary mają być duże, małe, wąskie czy też szerokie.

Jeżeli chodzi o bryle Carolina Herrera z naszej oferty – znajdą się pośród nich odpowiednie dla kobiet o różnych kształtach twarzy. Zarówno oprawki metalowe, tak zwane druciaki, jak i te szersze, z różnego rodzaju tworzyw sztucznych, mają swoje zwolenniczki.

Okulary z charakterem

Podczas wyboru oprawek okularowych zwracamy oczywiście uwagę na wiele innych czynników niż jedynie kształt twarzy. Oprócz koloru, który jest bezdyskusyjnie istotny, cieniowanie oprawek, a także detale ich budowy mają niebagatelne znaczenie dla wizerunku właścicielki. Możesz zatem postawić na okrągłe bądź prostokątne modele oprawek Caroliny Herrery z zaokrąglonymi rogami, kiedy chcesz, aby rysy twarzy przyjęły nieco łagodniejszy wyraz. Oprawki stylizowane na tzw. kocie oko wielu kobietom dodają jeszcze więcej uroku oraz swoistej nutki tajemniczości. Wszystkie oprawki Carolina Herrera są też w dyskretny sposób, na zakończeniach zauszników, sygnowane logo wenezuelskiej projektantki.

Nie wiesz, po które okulary Carolina Herrera sięgnąć? W salonach Bloch Optyk, a także online uzyskasz wiele wskazówek odnośnie tego, które oprawki mogą być najlepsze dla Ciebie. Ostateczną decyzję podejmiesz jednak samodzielnie - w końcu to Ty masz czuć się w nich komfortowo!