Emporio Armani - okulary dla koneserów

Linia młodzieżowa domu mody Armaniego została zaprojektowana z myślą o dorastających nastolatkach czy młodszych dorosłych. Bryle Armani to klasyczny przykład mody miejskiej cenionej głównie przez osoby w wieku 17-30 lat. Oprawki do okularów Armani charakteryzują się często geometrycznymi, wyrazistymi kształtami o ciemnych kolorach, z dobrze uwidocznionym logo projektanta. Armani to marka z wieloletnią tradycją, od zawsze podążająca za najnowszymi trendami, a czasem nawet je wyprzedzająca i dyktująca. Okulary Emporio Armanii to gadżet dla modowych koneserów dzieł autorstwa projektantów z wyższej półki.

Okulary korekcyjne Emporio Armani - gdy lubisz się wyróżniać

Armani doskonale wiedział, co robi, gdy zaczął projektować oprawki do okularów korekcyjnych dla młodych ludzi. Większość młodzieży konieczność ich noszenia traktuje jak zło konieczne, a jeszcze nie tak dawno był to nawet powód do wstydu wśród rówieśników. Dzięki modnym oprawkom Emporio Armani żaden człowiek nie będzie czuł dyskomfortu psychicznego z powodu konieczności noszenia okularów korekcyjnych. Wręcz przeciwnie - dodadzą charakteru, stanowiąc idealne uzupełnienie modnego, młodzieżowego ubioru. Charakterystyczne, szerokie oprawki i zauszniki profilowane często w trójkąt pod wzór logo projektanta rzucają się w oczy i robią duże wrażenie. Takich okularów rówieśnicy mogą wręcz pozazdrościć. Po okulary korekcyjne Emporio Armani równie często sięgają osoby dorosłe, które cenią charakterystyczny styl projektanta i lubią soczewki w wyraźnych, rzucających się w oczach oprawach.

Oprawki z charakterem

Okulary Emporio Armani są bez wątpienia charakterystyczne, jednak nieprzesadzone. Projektant stara się połączyć w swoich dziełach siłę z wyraźną, ale prostą, wręcz klasyczną formą. W ofercie Bloch Optyk znajdziesz oprawki do okularów Armani w standardowych, zawsze modnych kształtach: prostokątnym czy owalnym. Pomimo iż marka kojarzona jest głównie z modą męską, projektant nie zapomina wcale o młodych, silnych kobietach, które doceniają subtelne piękno. Dla nich w naszych sklepach zawsze znajdą się okulary korekcyjne w oprawkach Armaniego o kształcie kocich oczu. Są one nieco delikatniejsze od klasycznych modeli tego projektanta, ale nadal pozostają utrzymane w nurcie mody charakterystycznej, rzucającej się w oczy (na przykład poprzez łączenie kontrastujących barw - czarnej z pudrowym różem).

Jeżeli jesteś osobą, która mimo wszystko woli cienkie oprawy okularów, to wcale nie musisz rezygnować z logo słynnego projektanta. Posiadamy w naszej ofercie okulary korekcyjne Emporio Armani w cienkich, metalowych oprawach o klasycznych kształtach, ale wyraźnych barwach, typowych dla projektów Armaniego. Będą to np. oprawki czarno-bordowe lub czarne półoprawy zamontowane na górze soczewek korekcyjnych.

Korzystając z serwisu tej strony internetowej zgadzasz się na używanie plików cookies, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Więcej o plikach cookies oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w zakładce Polityka Prywatności.