Przyjdź do Bloch Optyk

Optometryczne badanie wzroku

slider-badanie

Badanie wzroku

Zapraszamy do wykonania optometrycznego badania wzroku przeprowadzanego przez wykwalifikowanych specjalistów Bloch Optyk. Optometria to stosunkowo nowa dziedzina wiedzy, która łączy w sobie różne nauki w celu wspierania procesu widzenia. Badanie skupia się na szczegółowej ocenie wady wzroku i precyzyjnym doborze korekcji, która zapewni optymalną jakość widzenia. Jednak korekcja wady wzroku to nie jedyny kierunek działań optometrysty. W naszych salonach można zbadać wzrok również pod kątem występowania zeza, niedowidzenia oraz innych zaburzeń widzenia obuocznego. Prowadzimy także terapię widzenia.

Wszystkie badania wykonywane są na najnowocześniejszym sprzęcie diagnostycznym firm Essilor i Rodenstock, a od niedawna w każdym salonie Bloch Optyk znajduje się także innowacyjne urządzenie skaner oka DNEye®. Niezwykle precyzyjnie mierzy on wartości biometryczne oka analizując aż 7000 punktów. Dodatkowo badanie to określa prawdopodobieństwo wystąpienia nietypowego schorzenia jakim jest stożek rogówki i skierowanie na dalszą diagnostykę do lekarza okulisty.

Przy zakupie okularów korekcyjnych, badanie wzroku w naszych salonach wykonywane jest gratis.

Korzystając z serwisu tej strony internetowej zgadzasz się na używanie plików cookies, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Więcej o plikach cookies oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w zakładce Polityka Prywatności.