Przyjdź do Bloch Optyk

Dobór opraw i okularów przeciwsłonecznych

slider-dobor

Dobór opraw i okularów przeciwsłonecznych

Dobrze dopasowane okulary to przede wszystkim komfort, ale także ważny element naszego wyglądu i tym samym istotny czynnik naszego dobrego samopoczucia. Doradcy w salonach Bloch Optyk posiadają wieloletnie doświadczenie i najwyższe kompetencje w doborze okularów zarówno korekcyjnych jak i przeciwsłonecznych. Warto skorzystać z wiedzy specjalistów w tym zakresie, by korzystanie z okularów było w pełni satysfakcjonujące.

Proces doboru odpowiednich opraw wiąże się przede wszystkim z rozmową, by poznać oczekiwania i ewentualne wcześniejsze doświadczenia. Doradca bierze pod uwagę zarówno typ twarzy, jak i cechy charakteru kierując się indywidualnością każdej osoby. Dodając do tego świadomość obowiązujących trendów i szeroki wybór marek możemy zaryzykować stwierdzenie, że każdy wyjdzie z salonu Bloch Optyk z dobrze dobranymi okularami 😎


Zapraszamy do obejrzenia katalogu naszych opraw

Korzystając z serwisu tej strony internetowej zgadzasz się na używanie plików cookies, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Więcej o plikach cookies oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w zakładce Polityka Prywatności.