Przyjdź do Bloch Optyk

Markowe oprawy i okulary przeciwsłoneczne

slider-oprawy+

Markowe oprawy i okulary przeciwsłoneczne

W naszych ofercie znajdują się oprawy korekcyjne i okulary przeciwsłoneczne na każdą kieszeń. W ramach  Bloch Optyk PREMIUM prezentujemy najbardziej prestiżowe światowe marki. W specjalnie wydzielonych przestrzeniach salonów w Avenidzie i Posnanii zobaczyć można najpiękniejsze i często ręcznie robione modele takich marek jak Dita, Dior, Gucci, Linda Farrow i Tom Ford. Wśród naszych pozostałych marek znajdują się zarówno bardzo znane jak i te mniej rozpoznawalne, ale wszystkie je łączy jedno - wysoka jakość wykonania, którą gwarantujemy naszym ponad 25-letnim doświadczeniem.

Od niedawna w salonach Bloch Optyk zagościły również nasze własne marki ‚Winiu’ i ‚Bloch’. Od początku istnienia firmy  kładziemy nacisk na najwyższy poziom świadczonych usług. Dlatego cieszymy się, że również w naszych oprawach udało się zawrzeć najwyższą jakość przy jednocześnie bardzo atrakcyjnej cenie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem opraw. Zachęcamy do traktowania go głównie jako inspirację i wskazówkę dla naszych doradców podczas wizyty w salonie. Nie wszystkie prezentowane oprawy są dostępne we wszystkich salonach. Warto jednak poszukać takich, które najbardziej się podobają i pokazać je naszym doradcom podczas wizyty. Będzie to dobrym punktem wyjścia do znalezienia najlepiej dobranych okularów, biorąc także pod uwagę typ twarzy, charakter czy oczekiwania. A jeśli potrzebny będzie jakiś konkretny model, u większości dystrybutorów istnieje możliwość indywidualnego zamówienia konkretnej oprawy.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.