Z życia Bloch Optyk

Ferie z Bloch Optyk!

bloch-news-top

Drodzy rodzice! Dzieci często nie mają świadomości, że mogą widzieć wyraźnej i nie skarżą się słabą ostrość. Dlatego nie czekajcie, aż same zgłoszą problem z widzeniem.

Dobre widzenie ma bardzo duże znaczenie w edukacji. Około 80% nauki w szkole odbywa się poprzez wzrok i nieskorygowane wady wzroku u dzieci mają wpływ na jej wyniki. Krótkowzroczność jest uważana za nową chorobę cywilizacyjną. A jeśli chociaż jedno z rodziców jest krótkowidzem, to ryzyko pojawienia się tej wady wzroku u dziecka wzrasta dwukrotnie.

Zapisz się na badanie i sprawdź, czy Twojego dziecko jest w grupie ryzyka? Dowiedz się także jak ewentualnie zapobiegać pojawieniu się wady lub spowalniać jej pogłębianie się?

Z okazji ferii w salonie Bloch Optyk Rynek Łazarski przygotowaliśmy specjalną propozycję. Zbadaj wzrok swojego dziecka w promocyjnej cenie 50 zł (cena regularna 150 zł*) i skorzystaj ze zniżki na okulary korekcyjne dla dzieci -40%

Zapraszamy do salonu Bloch Optyk Rynek Łazarski w dniach 30.01-11.02.2023. Promocja obowiązuje dla dzieci w wieku od 6 do 18 lat.

Zapisy na badania telefonicznie 61 648 99 63 lub przez stronę www.blochoptyk.pl/nasze-salony/rynek-lazarski


*150 zł to cena badania wzroku dla dzieci do 14 roku życia, od tego wieku regularna cena to 100 zł