Salony Bloch Optyk

Bloch Optyk Rynek Łazarski

rynek-top
Bloch Optyk Rynek Łazarski
Pon - pt
09.00 - 18.00
Sob
09.00 - 14.00

rynek-zespolA
Zespół Bloch Optyk Rynek Łazarski
Zespół Bloch Optyk Rynek Łazarski
Salon Rynek Łazarski
Salon Rynek Łazarski - galeria zdjęć
Salon Rynek Łazarski - galeria zdjęć

Zniszczyły Ci się okulary? – naprawimy je w Bloch Optyk Rynek Łazarski w Poznaniu

Każdy, kto nosi okulary, przyzna, że stanowią nieodłączny element każdego dnia. Niestety codzienne użytkowanie okularów wiąże się z możliwością ich uszkodzenia. Jednak zanim zdecydujesz się na wyrzucenie oprawek, warto sprawdzić, czy można je naprawić. Jest to możliwe w naszym salonie optycznym Bloch Optyk Rynek Łazarski w Poznaniu.

Zakup nowych okularów zazwyczaj związany jest z niemałym wydatkiem. Zależy od rodzaju okularów, jakie są potrzebne. Inne będą bowiem ceny okularów progresywnych, inne oprawek dla dzieci lub kierowców. Warto jednak pamiętać, że okulary w dobrej kondycji wpływają na nasze samopoczucie i prawidłowe widzenie.

W jaki sposób okulary mogą ulec zniszczeniu?

Okulary są dość delikatnym przedmiotem, przy czym używany jest codziennie. Aby móc cieszyć się dobrym ich stanem przez długi czas, konieczne jest odpowiednie zadbanie o wspomniany produkt. Zarówno oprawki okularów przeciwsłonecznych, jak i korekcyjnych mogą ulec zniszczeniu. Dochodzi do tego nie tylko podczas przypadkowych upadków albo zgnieceń. Niestety, nieprawidłowe użytkowanie okularów również skraca ich żywotność. Dlatego pamiętaj, by okulary zdejmować obiema rękoma a szkła czyść przeznaczonymi do tego ściereczkami.

Naprawa, czy kupno nowych okularów?

Z pewnością nie powinieneś pochopnie podejmować decyzji o wyrzuceniu oprawek. W tym celu warto zapytać o poradę fachowca w Bloch Optyk Rynek Łazarski w Poznaniu, który sprawdzi, czy dane oprawki z soczewkami mogą zostać naprawione, czy powinny być wymienione na całkowicie nową parę. Podczas wizyty dowiesz się, czy ewentualna naprawa oprawek jest opłacalna oraz jaki czas jest wymagany na jej wykonanie. Wtedy zdecydujesz, czy okulary zostawisz do naprawy, czy też wyjdziesz z nową parą.

Jak przebiega naprawa okularów w Bloch Optyk Rynek Łazarski w Poznaniu?

Proces naprawy okularów rozpatrywany jest w każdym przypadku indywidualnie. W zależności od usterki naprawa oprawek może być wykonana natychmiast po przyjściu do salonu lub może się okazać konieczne pozostawienie okularów. W Bloch Optyk Rynek Łazarski w Poznaniu zajmujemy się prostowaniem opraw okularowych; wymianą nosków; naprawą złamanych zauszników; czyszczeniem w myjce ultradźwiękowej.


W zależności od tego, jak poważne jest uszkodzenie, naprawa okularów może okazać się bardziej opłacalna niż zakup nowej pary. Jednak w przypadku, gdy oprawki są bardzo uszkodzone, a szkła porysowane, wówczas lepszym rozwiązaniem będzie zakup nowych okularów.

Korzystając z serwisu tej strony internetowej zgadzasz się na używanie plików cookies, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Więcej o plikach cookies oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w zakładce Polityka Prywatności.