Salony Bloch Optyk

Bloch Optyk Avenida

avenida-top
Bloch Optyk Avenida
Pon - sob
09.00 - 21.00
Nd
09.00 - 20.00

avenida-zespolA
Zespół Bloch Optyk Avenida
Zespół Bloch Optyk Avenida
_MG_9309-2A
Salon Avenida - galeria zdjęć
Salon Avenida - galeria zdjęć

Optyk City Center, Wilda, to miejsce, w którym można wybrać szkła kontaktowe i korekcyjne do okularów, a także same oprawki. Gwarantujemy najwyższą jakość usług i produktów. Skorzystaj z naszych zniżek, promocji i wygodnego systemu płatności. Posiadamy tylko produkty pochodzące od sprawdzonych producentów. Szeroki wybór modnych, niezawodnych, klasycznych oprawek sprawi, że będziesz nosić okulary z wielką przyjemnością. Nasz zespół z przyjemnością odpowie na Twoje pytania, podzieli się swoją wiedzą i pomoże Ci wybrać najlepsze dla Ciebie rozwiązanie. Odwiedź nas, jeśli chcesz wymienić swoje oprawki lub zamówić soczewki kontaktowe.

Oprawki marek premium w optyku - Poznań, Wilda

W naszym punkcie stacjonarnym Bloch Optyk w centrum handlowym Avenida znajdziesz szeroki wybór produktów do korekcji wzroku. Pomożemy Ci znaleźć soczewki kontaktowe, a także nauczymy Cię o nie właściwie dbać. Otrzymasz od nas również płyny i specjalne pojemniki do ich przechowywania. Znajdziesz tu okulary takich marek jak Gucci, Tom Ford, Chloé, Céline czy Cartier. Dopasujemy oprawki do soczewek i wyprofilujemy je tak, aby były wygodne w użyciu. W naszym salonie optycznym w Poznaniu w Avenidzie - Wilda - pomagamy każdemu znaleźć idealne okulary lub soczewki, odpowiednie do codziennych czynności, indywidualnych preferencji i stylu życia. Oferujemy okulary na każdą kieszeń - produkty z najwyższej półki największych światowych marek, produkty mniej znanych producentów, ale nadal bardzo wysokiej jakości w przystępnych cenach. Każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od ceny, ponieważ u nas jest również możliwość rozłożenia ceny na kilka wygodnych rat.

Badanie wzroku stacjonarnie w Poznaniu

Zapraszamy do poddania się bezpłatnemu badaniu optometrycznemu oka, które przeprowadzają wykwalifikowani specjaliści w naszym salonie stacjonarnym. Optometria to stosunkowo nowa dziedzina wiedzy, którą różne nauki wspierają w procesie widzenia.

Badanie skupia się na szczegółowej ocenie wady wzroku oraz precyzyjnym doborze korekcji, która zapewni optymalną jakość widzenia. Jednak nie jest ona jedynym sposobem postępowania optometrysty. W naszych salonie optycznym możesz również sprawdzić swój wzrok pod kątem zeza, niedowidzenia i innych zaburzeń widzenia. Wykonujemy również terapię oczu. Wszystkie badania są przeprowadzane na najnowocześniejszym sprzęcie firm Essilor i Rodenstock. Nasz salon posiada również skaner oka DNEye. Dokładnie mierzy wartości biometryczne oka, analizując do 7000 punktów. Serdecznie zapraszamy na badanie w salonie optycznym City Center w Poznaniu.