Z życia Bloch Optyk

Natalia Kukulska odwiedziła Bloch Optyk

bloch-news-top

Jedna z najbardziej cenionych polskich wokalistek Natalia Kukulska odwiedziła Bloch Optyk i wybrała dla siebie okulary przeciwsłoneczne Celine i BLOCH /1995. 

Natalii jest córką legendy polskiej sceny muzycznej, piosenkarki Anny Jantar i kompozytora Jarosława Kukulskiego. Karierę rozpoczęła już w wieku 7 lat i od razu osiągnęła wielki sukces - za album „Bajki Natalki” została wyróżniona pierwszą w historii polskiej fonografii platynową płytą.

W 1996 roku rozpoczęła się ‚dorosła’ kariera wokalistki, w tym czasie ukazały się dwa albumy „Światło” oraz rok później podwójnie Platynowa Płyta „Puls” m.in. z przebojami “Im więcej ciebie tym mniej” czy “ W biegu”.  Była wielokrotnie nagradzana m.in. statuetką Telekamery, Fryderyka czy tytułem Wokalistki Roku. Jako pierwsza wokalistka z Polski, w 2003 roku wystąpiła podczas Świątecznej Gali w Watykanie “Natale in Vaticano” u boku takich gwiazd jak Lauryn Hill czy Ronan Keating.

W 2020 roku ukazała się płyta „Czułe struny”, która została okrzyknięta największą artystyczną produkcją na rodzimym rynku fonograficznym i wydarzeniem bez precedensu na świecie. Z inicjatywy Natalii wybrane dzieła Fryderyka Chopina po raz pierwszy zostały opracowane w formie utworów symfonicznych do których powstały teksty, a w powstaniu płyty zaangażowanych było blisko 100 osób.

Ostatnio z okazji jubileuszu 25 lat od wydania albumu "Światło" ukazało się  miniwydawnictwo „Jednogłośna”, które powstało we współpracy z Archie Shevsky’im.

Natalia Kukulska aktywnie działa również charytatywnie, za co została doceniona statuetką “Gwiazda dobroczynności” w 2014 roku. Jako Ambasador Dobrej Woli Unicef wspierała akcję "Szkoły dla Afryki”, a obecnie od wielu lat związana jest ze Stowarzyszeniem SOS Wioski Dziecięce, zapewniającym dom osieroconym i opuszczonym dzieciom w Polsce.

Bardzo dziękujemy za wizytę i zapraszamy ponownie 😎