Z życia Bloch Optyk

Joanna Janowicz w salonie Bloch Optyk Posnania

janowicz1

Na codzień stawia wyzwania innym, tym razem to my rzuciliśmy jej wyzwanie 😉. Wyróżniana za projekty PR związane ze strefą kibica Euro 2012 i Stadionem Narodowym, ekspert komunikacji i doradca biznesowy Joanna Janowicz. Podczas swoich warsztatów zabiera uczestników na dach poznańskiego stadionu, by 60 metrów nad ziemią przełamali swoje bariery i nauczyli się wystąpień publicznych w najtrudniejszych warunkach. U tak nas ekstremalnie nie było, ale wybór okularów z naszej kolekcji wiosna-lato 2019 okazał się równie emocjonującym przeżyciem 😎
Po wielu wahaniach wybór padł na przepiękne i oryginalne oprawki Chloé, które idealnie pasują do charakteru Joanny. Czujemy, że będzie się w nich czuła bardzo dobrze - w końcu jej motto i zarazem tytuł wydanej ostatnio książki to "byćsobą"

Korzystając z serwisu tej strony internetowej zgadzasz się na używanie plików cookies, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Więcej o plikach cookies oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w zakładce Polityka Prywatności.