Z życia Bloch Optyk

Dawid Kwiatkowski odwiedził salon Bloch Optyk

kwiatkowski2

Idol nastolatek Dawid Kwiatkowski odwiedził ostatnio salon Bloch Optyk w Posnanii i wybrał dla siebie eleganckie i prestiżowe okulary słoneczne Montblanc 😎
Pochodzący z Gorzowa Wielkopolskiego piosenkarz wydał sześć albumów nagrodzonych jedną platynową i jedną złotą płytą, jest laureatem m.in. Europejskiej Nagrody Muzycznej MTV dla najlepszego europejskiego wykonawcy. Ogromną popularność przyniósł mu udział w programie TVP2 The Voice Kids, w którym jest trenerem. Dawid wspiera młode talenty i udziela się charytatywnie. Do teledysku najnowszej piosenki ‚Świąteczna’ zaprosił swoją fankę Klaudię, która walczący z chorobą nowotworową. Dawid chciał tym gestem zwrócić uwagę, że największy prezent jaki możemy ofiarować drugiej osobie to obecność, uśmiech i wspólnie spędzony czas.

Korzystając z serwisu tej strony internetowej zgadzasz się na używanie plików cookies, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Więcej o plikach cookies oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w zakładce Polityka Prywatności.