Z życia Bloch Optyk

Najnowocześniejsze urządzenia diagnostyczne w Bloch Optyk

bloch-badanie-rodenstockaA

Od pewnego czasu już we wszystkich salonach Bloch Optyk badanie wzroku odbywa się z wykorzystaniem najnowocześniejszych urządzeń diagnostycznych firmy Rodenstock. Skaner oka DNEye® niezwykle precyzyjnie mierzy wartości biometryczne oka analizując aż 7000 punktów. Dodatkowo badanie to określa prawdopodobieństwo wystąpienia nietypowego schorzenia jakim jest stożek rogówki i skierowanie na dalszą diagnostykę do lekarza okulisty.

Uzupełnieniem badania wzroku jest pomiar soczewek 3D za pomocą urządzenia ImpressionIST®, które wykonuje zdjęcia i mierzy parametry twarzy w połączeniu z wybraną oprawą, a także odległość między źrenicami i ich wielkość. Finalnie wyniki z urządzeń wraz z tradycyjnym badaniem wzroku przesyłane są do firmy Rodenstock i umożliwiają wykonanie soczewek precyzyjnie dopasowanych do Twoich oczu w każdym punkcie widzenia.

Połączenie takiej technologii z najwyższymi kwalifikacjami naszych optometrystów gwarantuje precyzyjne i wiarygodne badanie wzroku. Zapraszamy do salonów Bloch Optyk 😎