Okulary Versace

Fenomenalny styl marki Versace i oferowanych przez nią oprawek do okularów doceniają celebryci z całego świata. Można je zobaczyć na twarzach znanych sław, takich jak Madonna czy Lady Gaga. Precyzyjnie dopasowane projekty zarówno do damskich, jak i męskich kształtów twarzy sprawiają, że cieszą się one niegasnącym zainteresowaniem w wielu krajach. Marce zaufały niezliczone rzesze klientów. Precyzja wykonania, jakość dobranych materiałów i nowoczesna technologia połączona z wieloletnią nauką na temat tworzenia dodatków do ubrań, w tym okularów korekcyjnych czy przeciwsłonecznych, zaowocowała powstaniem niezwykłych projektów. Zapraszamy do zapoznania się z kolekcją klasycznych wzorów, a także podążających za najnowszymi trendami mody pozycji w naszym katalogu. Każdy z dostępnych modeli możesz przymierzyć w jednym z naszych salonów stacjonarnych Bloch Optyk i dopasować do niego właściwe szkła korekcyjne. Profesjonalna obsługa zawsze służy pomocą. Pomoże dobrać idealny model do Twoich potrzeb i gustów.

Szykowny i kuszący styl - okulary Versace

Znane powiedzenie: “Armani ubiera żony, Versace ubiera kochanki” daje ogólny obraz na preferowany przez markę styl. Stawia często na odważne rozwiązania, co widoczne jest w projektach okularów. Zachwycają i zapierają dech w piersiach subtelnym sposobem podkreślenia damskiej oraz męskiej urody. Versace okulary i oprawki przyjmują zazwyczaj stonowane barwy i mają proste uchwyty. Zaznaczone w odpowiedni sposób czy to kolorem, czy odpowiednią wielkością i grubością, w niebanalny sposób układają się na nosie, wydobywając z użytkownika wszystkie najlepsze cechy i podkreślając jego duży atut - piękno oczu. Bryle Versace to wybór zarówno dla pań, jak i panów bez względu na wiek. Doskonale sprawdzą się dodane do wieczorowych kreacji lub do codziennych, luźnych strojów czy eleganckiego ubrania do pracy.

Versace - wygoda i wytrzymałość oprawek

Versace oprawki do okularów to nie tylko wspaniały wygląd, który uzupełnia codzienne czy wieczorowe kreacje. To przede wszystkim niezwykła jakość wykonania, przekładająca się na ich niebanalny styl oraz bezpośrednio wpływająca na długość ich noszenia. Firma Versace istnieje na rynku już od lat 70. i od tego czasu czynnie zajmuje się projektowaniem okularów. Dzięki temu wychodzi naprzeciw zapotrzebowaniom swoich klientów i troszczy się o to, by każda oprawka doskonale leżała na nosie, nie zsuwała się, nie uciskała i była niczym druga skóra. To właśnie sprawia, że w brylach Versace możesz przechodzić cały dzień, nie odczuwając tego, że je nosisz. Noski łatwe w dopasowaniu do wezgłowia nosa oraz wygodne uchwyty dobrze leżące za uszami to spełnienie marzeń każdej osoby, która musi nosić szkła korekcyjne na co dzień. Versace okulary i oprawki to zakup na długie lata, który zachwyci przede wszystkim Ciebie, ale też każdego, kogo spotkasz na swojej drodze.