do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana

Terapia widzenia Poznań

Terapia widzenia, którą proponujemy wszystkim osobom zainteresowanym zamieszkującym Poznań, jest stosowana z powodzeniem od ponad 50 lat na całym świecie. W Polsce zyskuje na popularności od kilku lat, jako nieinwazyjna i skuteczna metoda leczenia zeza czy niedowidzenia. Wspomaga rehabilitację funkcji wzrokowych po wstrząśnieniu mózgu i innych urazach głowy. Może być stosowana u sportowców jako element treningu, a także u dzieci mających problemy w nauce czytania i pisania.

Czym są terapie widzenia?

Terapia widzenia to zestaw ćwiczeń wzrokowych oraz motorycznych usprawniających wszystkie funkcje układu wzrokowego. Podczas ćwiczeń uczymy, jak kontrolować pracę oczu i tworzymy prawidłowe nawyki. Terapia jest planowana indywidualnie, w zależności od rodzaju problemu oraz celów, jakie chcemy uzyskać. Ćwiczenia wykonywane są gabinecie pod kontrolą optometrysty. Niektóre z nich pacjent może wykonywać samodzielnie w domu, aby podtrzymać wypracowany efekt. Czas terapii jest uzależniony od rodzaju zaburzenia i może wynosić od kilku do kilkunastu miesięcy.

Terapia widzenia w Poznaniu – zapraszamy wszystkich zainteresowanych

Na terapię zapraszamy do naszego specjalnie przystosowanego salonu w Plewiskach (okolice Poznania), których oprócz specjalistycznych gabinetów, wyposażony jest w salę do ćwiczeń wzroku. Możemy Państwu zagwarantować indywidualne podejście do każdego Klienta oraz najwyższą jakość świadczonych usług. W przypadku jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji i bardzo chętnie odpowiemy na każde z nich w możliwie jak najkrótszym czasie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Sklep internetowy od home.pl