do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana

Soczewki kontaktowe

Soczewki to w określonych sytuacjach doskonała alternatywa dla okularów. To częsty wybór osób aktywnych fizycznie. Kapitalnie sprawdzają się gdy biegamy, jeździmy na nartach, gramy w tenisa czy piłkę nożną. Dla osób korzystających z soczewek kontaktowych codziennie oferujemy ich wersję wielokrotnego użytku. Jeśli soczewki mają nam służyć sporadycznie, warto rozważyć zakup soczewek jednodniowych.

W Salonach Optyk Bloch nasi specjaliści nie tylko przeprowadzą specjalistyczne badanie wzroku pod tym kątem, ale również pomogą w nauce zakładania i zdejmowania soczewek. Zawsze też w pierwszej kolejności zaoferujemy zestaw próbnych soczewek kontaktowych, co dodatkowo pozwoli na optymalny wybór końcowy.

Badanie wzroku pod kątem doboru soczewek kontaktowych różni się od doboru korekcji okularowej. obejmuje dodatkowo:

  • ocenę braku przeciw wsakazań do noszenia soczewek kontaktowych
  • naukę zakładania i zdejmowania oraz pielęgnacji soczewek
  • zestaw próbnych soczewek kontaktowych GRATIS
  • ocenę dopasowania soczewek w biomikroskopie.


Nasi pacjenci nie muszą zamawiać od razu całego opakowania soczewek. Zawsze mogą przetestować soczewki próbne i dopiero po pozytywnej ocenie zdecydować się na zakup.

Pierwsza wizyta kontrolna po aplikacji soczewek kontaktowych, jest bardzo istotnym elementem badania. Pozwala wychwycić specjaliście ewentualne nieprawidłowości, których nowy użytkownik może nie być świadomy i w razie potrzeby zaproponować inne rozwiązanie.W salonach Bloch Optyk, pierwsza wizyta kontrolna zawsze jest BEZPŁATNA.

Więcej o soczewkach kontaktowych na naszym blogu >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Sklep internetowy od home.pl