Okulary Massi

Okulary Massi to gwarancja wygody i świetnego efektu wizualnego. Marka zapewnia bogaty wybór opraw w różnych kolorach i kształtach. Każdy znajdzie swoje ulubione okulary niezależnie od kształtu twarzy czy typu urody. Zdecydowanie warto odwiedzić Bloch Optyk. Na co zwrócić uwagę, wybierając okulary korekcyjne czy przeciwsłoneczne? Co wyróżnia oprawki Massi? Podpowiadamy.

Zanim zamówisz wymarzoną parę okularów…

Każdy z nas ma różny kształt twarzy. U jednych jest ona kwadratowa, u innych okrągła, jeszcze inni mają twarz trójkątną lub owalną. Każda z nich będzie się dobrze prezentować, ale… w różnych oprawkach! To dlatego mamy tak bogaty ich wybór. A więc:

  • Uważnie wybieraj kształt oprawy. Oko może być okrągłe, prostokątne, sześciokątne czy nawet "kocie". Każda twarz będzie w nich różnie wyglądać. Oprawki, w których Ty wyglądasz bajecznie, nie muszą pasować Twojej koleżance i vice versa.
  • Aby podkreślić swoją urodę, należy wybrać również kolor. Elegancki, surowy metal? A może lekkie tworzywo w ciepłym lub chłodnym odcieniu? Wszystko zależy od barwy tęczówki i karnacji.
  • Sprawdź masywność oprawek. Niektóre są bardziej wyraziste, inne delikatne, nadające się bardziej do szkieł korygujących mniejsze wady wzroku;
  • Mamy oprawki w różnych rozmiarach! To bardzo ważne, aby sprawdzić szerokość oprawy, mostka i długość zauszników. Za małe okulary sprawią, że te ostatnie będą nieestetycznie rozchodzić się na boki, a twarz będzie wyglądać na większą. Z kolei za duże dadzą karykaturalny efekt. Rozmiar podnosi również wygodę: zbyt mały mostek nie utrzyma okularów na nosie. Mu proponujemy rozmiar 144, pasujący do większości twarzy;
  • Wypróbuj noski! Niektórzy je lubią, inni za nimi nie przepadają. Mamy projekty dla jednych i drugich!
  • Równie ważne są zauszniki. Mogą być metalowe (surowe i eleganckie) lub lekkie, z tworzywa. Jest z czego wybierać!

Mając na uwadze tych kilka czynników, możesz śmiało wybrać oprawki okularowe Massi, w których najbardziej będzie Ci do twarzy. Sprawdź, zamów i przymierz osobiście!

Dla zdrowia i urody

W naszej ofercie znajdą się zarówno korekcyjne, jak i przeciwsłoneczne bryle Massi. Będą dobrze chronić przed nadmiernym światłem, a także doskonale kompensować wady wzroku. Przydadzą się zarówno latem, jak i zimą, kiedy słońce odbija się od śniegu. Można je nosić podczas urlopu czy do pracy, do wielu różnych stylizacji. Przetrwają lata. Przy tym dobrze dobrane okulary Massi potrafią nawet poprawić kształt twarzy! Niektóre osoby wyglądają w nich lepiej niż bez. Oprawki dodają też aury inteligencji, warto więc się nimi pochwalić. Szczęśliwie dawno już skończyły się czasy topornych, szpecących oprawek. Okulary Massi są lżejsze, lepiej zaprojektowane i o wiele wygodniejsze. Sprawdź koniecznie!