Okulary Liu Jo

Początki marki Lju Jo sięgają roku 1995. To właśnie wtedy w bajecznych okolicznościach włoskiej miejscowości Capri dwóch braci założyło firmę i... podbiło rynek odzieżowy. Od tego czasu można kupić dodatki tej marki, w tym oczywiście również okulary Liu Jo. To propozycja dla dynamicznych kobiet chcących wyglądać atrakcyjnie w każdej sytuacji. Praktyczne, starannie wykonane i wygodne w noszeniu, staną się dopełnieniem każdej stylizacji. Będą pasować do bardziej i mniej formalnych zestawów ubrań. Do pracy, na urlop i na spacer. To nowe trendy prosto z pięknej Italii - kraju słynącego z miłości do mody.

Wykończenie ma znaczenie

Staranne wykonanie i dbałość o szczegóły składają się na sukces oprawek Liu Jo. Widać to choćby po jakości i wykończeniu zauszników. Do tego dodać należy bogaty wybór oprawek: okrągłych, prostokątnych, o kształcie sześcioboku, trapezu czy owalu. Każda osoba nosząca okulary znajdzie więc model idealny dla siebie. Dobrze dobrane bryle Liu Jo mogą nawet… poprawić kształt twarzy, a spojrzeniu dodać wyrazistości. Niektóre osoby kupują okulary mimo braku wady wzroku, bo wiedzą, że wyglądają w nich po prostu dobrze! Wystarczy przymierzyć i przekonać się osobiście.

Recepta na sukces?

Co składa się na sukces firmy? Jak wybrać idealne okulary? Odpowiedzią na te pytania są elementy składowe okularów Liu Jo. Warto przyjrzeć się im nieco dokładniej.

  • Oprawki o ciekawych kształtach i kolorach z każdej kobiety wydobędą naturalną charyzmę i zmysłowość. Ich szerokość powinna być tak dobrana, by nie ograniczać pola widzenia. Ich waga zależy od surowca (metal i tworzywo sztuczne) oraz oczywiście od grubości samych szkieł. Delikatne soczewki korygujące niewielką wadę wzroku mogą być utrzymane przez delikatne ramki. Grubsze soczewki są bardziej wymagające;
  • Wygodne zauszniki z tworzywa sztucznego z logiem producenta oraz gustownym wykończeniem. Zauszniki w oprawkach Liu Jo pozwalają utrzymać szkła w miejscu;
  • Praktyczne i miękkie noski pełniące funkcję stabilizującą. To właśnie dzięki nim okulary nie zsuwają się z nosa podczas czytania czy porannego joggingu.

Dobrze dobrane okulary Liu Jo są tak wygodne, że praktycznie nie czujesz, że je nosisz. Nie utrudniają codziennych czynności. Co więcej, zaczniesz przykuwać wzrok. Tak właśnie działają doskonałe oprawki!

Wyróżnij się

Okulary to przecież nie tylko konieczność w przypadku wady wzroku, ale i modny gadżet. Warto postawić na coś wyjątkowego. Okulary zmieniają nawet sposób, w jaki jesteśmy postrzegani przez otoczenie. To akcesorium kojarzy się z wykształceniem i inteligencją, można więc czuć dumę ze swoich "ramek na twarz". Z pewnością będzie wiele pytań o producenta!

Na zdrowie!

Okulary mają za zadanie kompensować wadę wzroku. Dzięki temu każdy może sprawnie i bezpiecznie wykonywać wszystkie codziennie czynności w pracy i w domu. Dobrze dobrane oprawki okularowe to nie tylko lepszy wygląd i bezpieczeństwo, ale również zdrowie. Solidne i trwałe, trzymają się w miejscu, uniemożliwiają męczenie oczu. Tyle w kwestii szkieł korekcyjnych. Oprawki Liu Jo to również warianty przeciwsłoneczne, chroniące delikatny układ wzrokowy. Efekty z pewnością nie każą na siebie długo czekać. Ładne okulary będą też o wiele chętniej noszone, co pomoże zapobiegać pogłębianiu się wady wzroku. Tak więc same zalety!

Okulary kiedyś i dziś

Dawniej "ramki na twarz" były powodem żartów. Nic dziwnego. Szkła nie były tak szlifowane, więc miały sporą grubość. Aby utrzymać taki ciężar, potrzebne były grube, niezgrabne oprawki. Na szczęście sporo się zmieniło, a od 1995 roku marka Liu Jo oferuje klientom okulary lekkie, wygodne i o wiele bardziej gustowne. Stanowią ozdobę, z pewnością nie szpecą, jak te, dostępne jeszcze kilkadziesiąt lat temu. Warto więc się odważyć i zrobić coś dobrego dla własnego wzroku oraz urody. Zapraszamy do Bloch Optyk!

Korzystając z serwisu tej strony internetowej zgadzasz się na używanie plików cookies, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Więcej o plikach cookies oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w zakładce Polityka Prywatności.