Ic Berlin oprawki

Ic Berlin to firma oferująca wysokiej jakości oprawki okularowe już od 1996 roku. Dzięki doświadczeniu na rynku proponuje profesjonalne produkty zgodne z obowiązującymi trendami. Okulary Ic Berlin są delikatne, ale jednocześnie bardzo eleganckie. Do dziś produkuje się je ręcznie w stolicy Niemiec.

Bryle Ic Berlin mają "to coś"

Właściwie dobrane oprawki okularowe mogą znacznie podnieść komfort życia. Stabilnie utrzymują się na nosie i umożliwiają poprawne widzenie. Mogą nawet zmienić kształt twarzy! Oprawki Ic Berlin są eleganckie, ale jednocześnie nie przytłaczają. Z kolei zauszniki oraz noski gwarantują, że okulary korekcyjne Ic Berlin nie będą zsuwać się z nosa. Dzięki swojej stylistyce okażą się odpowiednie i do pracy, i na mniej formalne okazje. Co decyduje o ich wyjątkowości?

Bez jednej śrubki…

Do produkcji oprawek Ic Berlin nie wykorzystuje się przede wszystkim śrubek! Są w całości wycinane laserowo, z jednego kawałka metalu. Trwały, ponadczasowy, kowalny materiał pozwala stworzyć ciekawe okulary dla każdego. Do tego nic się nie luzuje i całość jest prawie niezniszczalna! Przy odpowiednim przechowywaniu (najlepiej w odpowiednim etui) oraz czyszczeniu (specjalną ściereczką) będą służyć przez wiele lat. Jeżeli również poszukujesz "ramek na twarz" z charakterem, sprawdź okulary korekcyjne Ic Berlin. Dostępne są w różnych kolorach. Wystarczy wybrać wariant odpowiedni do typu urody czy też kształtu twarzy.

Poza schematem

Z pewnością oprawki korekcyjne Ic Berlin spodobają się wszystkim osobom ceniącym sobie oryginalność. Wysoka jakość wykonania oraz design odpowiadają na potrzeby nie tylko młodych ludzi. Ponadto są elastyczne, a więc bardzo wygodne w noszeniu. Mając właściwie dobrane okulary, właściwie nie czujesz, że masz je na nosie. Ten efekt osiąga się dzięki połączeniu trwałego surowca, dobrze wyprofilowanych zauszników oraz wygodnych nosków. Ale to kształt i kolor oprawek decydują o tym, jaki będzie efekt wizualny.

Dla urody

Okulary bez wątpienia dodają charakteru. Kształt i kolor oprawek mogą także poprawić wygląd twarzy czy podkreślać kolor oczu. Dzięki nim spojrzenie nabiera głębi, a rysy odpowiednich proporcji. Niektórym osobom nawet lepiej jest w okularach niż bez! Dzieje się tak dlatego, że dzielą one optycznie twarz, więc wygląda ona zupełnie inaczej. Są tacy, którzy specjalnie noszą okulary “zerówki”, by dodać sobie urody. Stylizacjom dodadzą charakteru również modele przeciwsłoneczne. Doskonale sprawdzą się latem, ale też w słoneczne, zimowe, dni, kiedy światło odbija się od śniegu.

Na co warto zwrócić uwagę, wybierając okulary?

Okulary korekcyjne Ic Berlin z założenia mają służyć przez długie lata. Warto więc poświęcić trochę czasu i dokonać najlepszego wyboru. Trzeba wtedy uwzględnić kilka ważnych czynników:

  • oprawki muszą być na tyle solidne, aby utrzymać szkła. Ich kształt oraz kolor powinien pasować do twarzy. Na szczęście szeroki wybór oraz metoda produkcji pozwalają na spełnienie tych warunków. Ponadto dobrze dobrane oprawki Ic Berlin nie będą też ograniczać pola widzenia.
  • bryle Ic Berlin mają również wygodne zauszniki, które utrzymują je w miejscu;
  • producent zadbał również o wygodne noski, które sprawiają, że okulary stabilnie utrzymują się na nosie, a Ty tego nie czujesz!

Okulary Ic Berlin słusznie budzą zachwyt. To obiekt westchnień wielu okularników.

Korzystając z serwisu tej strony internetowej zgadzasz się na używanie plików cookies, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Więcej o plikach cookies oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w zakładce Polityka Prywatności.