Okulary Caroline Abram

Oprawki i okulary od Caroline Abram mają różne, niebanalne kształty. Łączy je jednak z pewnością fakt, że są bardzo kobiece. Mają charakterystyczne, geometryczne kształty. Ponadto wyróżniają się specyficznym dla projektantki cieniowaniem. Okulary Caroline Abram są przy tym bardzo nowoczesne, nieco futurystyczne.

Delikatne czy wyraziste?

Wśród oferty znajdują się między innymi oprawki bardzo subtelne, niemal przezroczyste, w kolorystyce współgrającej z różnymi kolorami oczu oraz odcieniami skóry. To oprawki bardzo stonowane, odpowiednie na wiele okazji, podczas których ekstrawagancja nie jest mile widziana. Oprawki Caroline Abram są zawsze eleganckie i szykowne, ale przy tym nie są krzykliwe. To idealny wybór oprawek do okularów do pracy oraz wszędzie, gdzie liczy się wysmakowany minimalizm. Tymczasem wiele oprawek Caroline Abram stanowi swoisty kompromis pomiędzy modelami wyglądającymi wyjątkowo naturalnie, a przesadnie jaskrawymi. Naturalnie można pośród nich znaleźć również bardzo zdecydowane, kontrastowe, gdzie na przykład w połowie ich wysokości zaczyna się całkiem inny kolor niż powyżej. Ciekawa, różnorodna oferta okularów Caroline Abram sprawia, że łatwo z niej wybrać zarówno modele skromne, jak i bardzo wyraziste.

Kolor to nie wszystko

Oprawki i okulary z kolekcji Caroline Abram różnią się pod względem kształtu. W związku z tym zarówno panie, które preferują płynne, okrągłe zakończenia, jak i te nieco kanciaste, o ostrych kątach, znajdą coś dla siebie. Te okulary obejmują oprawki bardzo wąskie lub też dalece wykraczające swoją szerokością poza standardowe, najbardziej klasyczne wymiary oprawek. W takich brylach Caroline Abram na pewno się wyróżnisz i wszyscy dobrze Cię zapamiętają. Są to oprawki bardzo modne, a przy tym na tyle zróżnicowane, aby można było na ich podstawie przygotować wiele par okularów na różne okazje. Podczas doboru oprawek do okularów liczy się także kształt twarzy, rozstaw oczu oraz inne czynniki. Wybór oprawek Caroline Abram, jaki mamy w naszym salonie, pozwala dobrać idealne dla osób o zróżnicowanej urodzie.

Korekcyjne i przeciwsłoneczne

O ile okulary korekcyjne tej marki są często stonowane, to jeśli chodzi o okulary przeciwsłoneczne — są o wiele bardziej fantazyjne. Jeżeli szukasz tego typu modeli mających przykuć uwagę do Twojej osoby, to zdecydowanie warto postawić na okulary Caroline Abram. Większość okularów przeciwsłonecznych tej marki ma szkła w nietypowych kolorach. Także oprawki Caroline Abram w okularach przeciwsłonecznych są co najmniej dwukolorowe. Szerokie, fantazyjne oprawy bywają mocno zabudowane. Na tym polega ich urok. Takie duże okulary utrzymane w nietuzinkowej kolorystyce nadają jeszcze więcej tajemniczości i intrygującego charakteru ich właścicielce. Pomimo swojego fantazyjnego, barwnego charakteru przeciwsłoneczne okulary Caroline Abram nadal pozostają przy tym delikatne i kobiece. I jak tu ich nie pokochać? Mają już wiele fanek, może następną miłośniczką tej właśnie marki zostaniesz właśnie Ty?

Korzystając z serwisu tej strony internetowej zgadzasz się na używanie plików cookies, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Więcej o plikach cookies oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w zakładce Polityka Prywatności.