do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Badanie wzroku Poznań

Profesjonalne badanie
wzroku

 


Zajmujemy się badaniem pod kątem doboru okularów jak i soczewek kontaktowych. Badanie optometryczne jest bardziej zaawansowane, niż standardowy pomiar ostrości wzroku, ponieważ uwzględnia dodatkowe parametry układu wzrokowego. Dzięki temu jesteśmy w stanie uzyskać pełen komfort widzenia w dobranej korekcji.

Odpowiednie procedury badania, minimalizują ryzyko błędu. A wykorzystanie różnorodnych testów sprawia, że badanie jest dokładniejsze i przyjemniejsze dla pacjenta. Nie ograniczamy się tylko do czytania liter z tablicy. Postaw na nowoczesne metody badania i korekcji wad wzroku!

Umów badanie wzroku on-line Poznań
Okulary Poznań

Okulary

 


Przed dobraniem okularów konieczne jest przeprowadzenie szczegółowego badania wzroku:

- Na badanie w Bloch Optyk możesz umówić się on-line, telefonicznie lub bezpośrednio w salonie

- Badanie przeprowadzone zostanie przez najlepiej wykwalifikowanych optometrystów z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii

- Przy zakupie okularów w Bloch Optyk badanie zostanie przeprowadzone GRATIS

- Jeśli byłeś już u okulisty i posiadasz receptę, to oczywiście wystarczy okazać ją w salonie.

Możesz też odbyć dodatkowe konsultacje, by idealnie dobrać szkła, nasi optometryści są do twojej dyspozycji

Badanie wzroku Poznań

Soczewki kontaktowe

 


Badanie wzroku pod kątem doboru soczewek kontaktowych różni się od doboru korekcji okularowej. obejmuje dodatkowo:
- ocenę braku przeciw wsakazań do noszenia soczewek kontaktowych
- naukę zakładania i zdejmowania oraz pielęgnacji soczewek
- zestaw próbnych soczewek kontaktowych GRATIS
- ocenę dopasowania soczewek w biomikroskopie.

Nasi pacjenci nie muszą zamawiać od razu całego opakowania soczewek. Zawsze mogą przetestować soczewki próbne i dopiero po pozytywnej ocenie zdecydować się na zakup.

 

Pierwsza wizyta kontrolna po aplikacji soczewek kontaktowych, jest bardzo istotnym elementem badania. Pozwala wychwycić specjaliście ewentualne nieprawidłowości, których nowy użytkownik może nie być świadomy i w razie potrzeby zaproponować inne rozwiązanie.W salonach Bloch Optyk, pierwsza wizyta kontrolna zawsze jest BEZPŁATNA.

Terapia widzenia Okulary dla dziecka PoznańTerapia widzenia

 


Jest stosowana z powodzeniem od ponad 50 lat na całym świecie. W Polsce zyskuje na popularności od kilku lat, jako nieinwazyjna i skuteczna metoda leczenia zeza czy niedowidzenia. Wspomaga rehabilitację funkcji wzrokowych po wstrząśnieniu mózgu i innych urazach głowy. Może być stosowana u sportowców jako element treningu, a także u dzieci mających problemy w nauce czytania i pisania.

Terapia widzenia to zestaw ćwiczeń wzrokowych oraz motorycznych usprawniających wszystkie funkcje układu wzrokowego. Podczas ćwiczeń uczymy jak kontrolować pracę oczu i tworzymy prawidłowe nawyki. Terapia jest planowana indywidualnie, w zależności od rodzaju problemu oraz celów, jakie chcemy uzyskać. Ćwiczenia wykonywane są gabinecie pod kontrolą optometrysty. Niektóre z nich pacjent może wykonywać samodzielnie w domu, aby podtrzymać wypracowany efekt. Czas terapii jest uzależniony od rodzaju zaburzenia i może wynosić od kilku do kilkunastu miesięcy.

Więcej informacji o terapii widzenia >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Sklep internetowy od home.pl