Oferta

OFERUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ
I PROFESJONALIZM

Okulary progresywne

Czym są soczewki progresywne? To wspaniałe rozwiązanie, stosowane w optyce już dość długo, bo od 1959 roku. Niezmiennie od lat to optymalny wybór dla wielu osób noszących okulary. Ich wyjątkowość polega na bardzo specyficznej budowie soczewek. Są one skonstruowane w ten sposób, aby łagodnie zmieniać moc w swoim pionowym przekroju. Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania osoby, które do tej pory musiały korzystać z dwóch par okularów, teraz zobaczą wszystko wyraźnie w każdej sytuacji.
 
Dobór odpowiednich soczewek progresywnych nie jest prostym procesem, ale w Salonach Optyk Bloch gwarantujemy opiekę wykwalifikowanego personelu, mającego za sobą lata doświadczenia w tej dziedzinie. Jesteśmy przekonani, że decydując się na wybór okularów progresywnych w naszych salonach będą Państwo w pełni usatysfakcjonowani!Zobacz więcej

Okulary do pracy

Nie da się ukryć, że w dzisiejszych czasach większość z nas spędza sporo czasu mocno eksploatując nasze oczy. Ma to miejsce szczególnie w pracy – czas spędzony przy biurku, przed ekranem komputera, spoglądanie na ekrany naszych telefonów, to już właściwie nasza codzienność. W pracy spędzamy często coraz więcej czasu. Zaczynamy mieć problemy z koncentracją wzroku, zmęczeniem oczu.
 
Odpowiedni dobór okularów, wykonanych według najnowszych technologii to rzecz która dosłownie może zmienić nasze życie. W Salonach Optyk Bloch znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie. Zanim wybierzemy odpowiednie soczewki, zapytamy o twoje potrzeby, przyzwyczajenia, warunki w jakich na co dzień pracuje twoje oko. Dzięki temu będziemy w stanie określić zasięg komfortowego widzenia, co pozwoli na optymalny dobór okularów.

Soczewki kontaktowe

Soczewki to w określonych sytuacjach doskonała alternatywa dla okularów. To częsty wybór osób aktywnych fizycznie. Kapitalnie sprawdzają się gdy biegamy, jeździmy na nartach, gramy w tenisa czy piłkę nożną. Dla osób korzystających z soczewek kontaktowych codziennie oferujemy ich wersję wielokrotnego użytku. Jeśli soczewki mają nam służyć sporadycznie, warto rozważyć zakup soczewek jednodniowych.
 
W Salonach Optyk Bloch nasi specjaliści nie tylko przeprowadzą specjalistyczne badanie wzroku pod tym kątem, ale również pomogą w nauce zakładania i zdejmowania soczewek. Zawsze też w pierwszej kolejności zaoferujemy zestaw próbnych soczewek kontaktowych, co dodatkowo pozwoli na optymalny wybór końcowy.

Okulary specjalistyczne

Chroniące przed promieniowaniem ultrafioletowym

Promieniowanie ultrafioletowe, które negatywnie działa na nasz narząd wzroku dociera do nas praktycznie nieustannie. Nawet przy mocno zachmurzonym niebie, promieniowanie to i tak dociera do naszych oczu. Często zapominamy niestety, że jest ono szkodliwe nie tylko dla naszej skóry.
 
Trzeba pamiętać, że ochrona oczu w tym zakresie jest równie istotna i to nie tylko przy pełnym słońcu w samo południe. Warto zatem zdecydować się na soczewki ze specjalną powłoką, która zredukuję oddziaływanie szkodliwych promieni.

Okulary specjalistyczne

Chroniące przed tzw. światłem niebieskim

Dzisiejsza rzeczywistość wymaga od nas nowego podejścia do ochrony naszych oczu. Długie godziny spędzone przed ekranem komputera, laptop włączony nawet w podróży, zerkanie na tablet – to dla wielu z nas codzienność. Wszystkie te urządzenia, jak również sztuczne oświetlenie w naszych biurach i domach emituje właśnie takie światło. Jego podwyższona energia ma negatywny wpływa na nasze oko.
 
To właśnie z tego powodu odczuwamy zmęczenie, suchość i podrażnienie oczu. Dlatego, aby przeciwdziałać takiemu procesowi w okularach dedykowanych do pracy proponujemy zastosowanie specjalnych soczewek zawierające odpowiednie powłoki, które zmniejszają negatywne oddziaływanie światła niebieskiego.

Okulary specjalistyczne

Soczewki transitions o zmiennym zabarwieniu

Okulary z soczewkami Transitions to doskonałe rozwiązanie, dla osób których oczy są wrażliwe na promienie słoneczne. Te nowoczesne soczewki zmieniają zabarwienie w zależności od intensywności oświetlenia.
 
W pomieszczeniach w wyglądzie nie różnią się niczym od standardowych okularów. W momencie gdy wyjdziemy w nich na zewnątrz, nawet przy nieco zachmurzonym niebie, soczewki stopniowo zmienią swoje zabarwienie na ciemniejsze. Co więcej, soczewki Transitions będą chronić nasze oczy również przed szkodliwym promieniowaniem UV.

Okulary specjalistyczne

Dodatkowa ochrona

W pewnych sytuacjach, szczególnie u osób aktywnych fizycznie, jak i u dzieci wskazane jest dodatkowa ochrona oczu. W salonach Optyk Bloch mamy na to doskonałe rozwiązanie.
 
Okulary wyposażone w specjalne ochronne soczewki zbudowane z poliwęglanu Airwear czy materiału Trivex to dodatkowe zabezpieczenie dla naszego oka. Taka soczewka jest w stanie wytrzymać nawet bardzo silne uderzenie zapewniając nam dodatkową ochronę i pewność siebie w każdej sytuacji.

Posnania - Fashion

ul. Pleszewska 1,
61-136 Poznań

tel. 502 057 610
posnania@blochoptyk.pl

Rynek Łazarski - Lifestyle

ul. Rynek Łazarski 4,
60-731 Poznań

tel. 61 865 08 70
ryneklazarski@blochoptyk.pl

Avenida Poznań - Fashion

Poziom 0, ul. Matyi 2,
61-586 Poznań

tel. 506 234 460
citycenter@blochoptyk.pl

Avenida Poznań – Lifestyle

Poziom 1, ul. Matyi 2,
61-586 Poznań
 
tel. 503 544 898
cclifestyle@blochoptyk.pl

Plewiska – Family

ul. Gruwaldzka 517 C,
62-064 Plewiska
 
tel. 504 785 960
plewiska@blochoptyk.pl
Designed by: latara.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone. Bloch Optyk 2015.