Dior

LEGENDARNE OKULARY NAJWYŻSZEJ KLASY I JAKOŚCI

Dior

Salon Bloch Optyk „Fashion” mieszczący się w Poznań City Center to miejsce gdzie znajdziecie Państwo jedyne w swoim rodzaju okulary marki Dior. Specjalnie dla Państwa dbamy o to, by do naszych salonów trafiały zawsze najbardziej pożądane modele z najnowszych kolekcji.

Dom mody, Dior został założony w 1947 roku w Paryżu przez Christiana Diora i jego partnera biznesowego  Marcela Boussaca. Pierwsza kolekcja haute couture (moda wysokiego krawiectwa na zamówienie), składająca się z ekstrawaganckich, bogato zdobionych kobiecych projektów, zapoczątkowała nową epokę w światowej modzie, nazwaną później New Look (nowym spojrzeniem).

Po sukcesie we Francji w połowie lat 50., charakterystyczny logotyp CD Christiana Diora pojawił się nie tylko na ubraniach szytych na miarę, ale też na kolekcji ready-to-wear (ubrania produkowane według rozmiarów na większa skalę), perfumach oraz dodatkach: torebkach, szalikach, kapeluszach i biżuterii dostępnych globalnie.

Od tego czasu marka Dior stała się synonimem najwyższej mody, doskonałego kunsztu krawiectwa i współczesnej elegancji, która rozpowszechniła francuską modę na całym świecie.

Wśród projektantów tworzących pod marką Dior znalazło się wiele sław świata mody, tak jak: Yves Saint Laurent, Gianfranco Ferré, John Galliano. Aktualnym dyrektorem artystycznym jest Raf Simons, który co sezon na wybiegach podczas Fashion Weeku w Paryżu prezentuje dwie kolekcje: ready-to-wear i haute couture.

Filozofia Christiana Diora: „Świat mody to domena marzeń, a te są naszą ucieczką od rzeczywistości” jest obecna we współczesnych, spektakularnych i baśniowych projektach.

Kolekcja odzieży i dodatków Dior nie jest dostępna w Polsce. Kosmetyki i perfumy tej marki sprzedawane są w znanych perfumeriach. Okulary dostępne są w wybranych salonach optycznych.

W Poznaniu okulary marki Dior znajdziecie w naszym salonie "Fashion" w Poznań City Center.DIOR So Real

DIOR So Real RLSLY

DIOR UN

DIOR 0204FS

DIOR 0204S

DIOR Chromic

DIOR Mirrored

DIOR Chromic

DIOR Night

DIOR Montaigne 18

DIOR Montaigne 18F

DIOR CD 3270

Posnania - Fashion

ul. Pleszewska 1,
61-136 Poznań

tel. 502 057 610
posnania@blochoptyk.pl

Rynek Łazarski - Lifestyle

ul. Rynek Łazarski 4,
60-731 Poznań

tel. 61 865 08 70
ryneklazarski@blochoptyk.pl

Avenida Poznań - Fashion

Poziom 0, ul. Matyi 2,
61-586 Poznań

tel. 506 234 460
citycenter@blochoptyk.pl

Avenida Poznań – Lifestyle

Poziom 1, ul. Matyi 2,
61-586 Poznań
 
tel. 503 544 898
cclifestyle@blochoptyk.pl

Plewiska – Family

ul. Gruwaldzka 517 C,
62-064 Plewiska
 
tel. 504 785 960
plewiska@blochoptyk.pl
Designed by: latara.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone. Bloch Optyk 2015.